Image Alt

WORKOUT & FITNESS

Zajęcia Grupowe

Posiadamy bogaty grafik zajęć grupowych, które są prowadzone przez instruktorów których zadaniem jest czuwanie nad zdrowiem uczestników oraz motywowanie do przekraczania swoich granic. WF to ponad 30 godzin zajęć w tygodniu!

Grafik Zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:30
Tabata
SALA 2
08:30
09:30
Michał
TabataIntensywne
WF Cycling
SALA 3
08:30
09:30
Michał
WF CyclingRowerowe
Stacje
SALA 2
08:30
09:30
Michał
StacjeIntensywny
Stacje
SALA 2
08:30
09:30
Michał
StacjeIntensywne
09:00
17:00
Pole Dance
SALA 3
Paulina
17:15
18:15
GRUPA 3
Początkująca
Pole DancePole Dance

Trening ABT
SALA 1
17:30
18:30
Tomasz
Trening ABTWzmacniające

Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:15
19:15
GRUPA 4
Początkująca
Pole DancePole Dance

Zumba
SALA 1
18:30
19:30
Karolina
ZumbaTaneczne
Yoga
SALA 2
17:00
18:00
Piotr
YogaProzdrowotne
17:30
Piękna Sylwetka
SALA 1
17:30
18:30
Tomasz
Piękna SylwetkaWzmacniające
Zdrowy Kręgosłup
SALA 1
17:30
18:30
Krzysztof
Zdrowy KręgosłupProzdrowotne

Yoga
SALA 2
17:45
18:45
Piotr
YogaProzdrowotne

Aeroboks
SALA 1
18:30
19:30
Kamila
AeroboksWzmacniające

TMT
SALA 2
18:45
19:45
Paulina
TMTIntensywny

WF Cycling
SALA 3
18:45
19:45
Karolina
WF CyclingRowerowe

Brazylijskie Pośladki
SALA 1
19:45
20:45
Julia

WF Armagedon
SALA 2
19:45
20:45
Krzysztof
Dla Początkujących
WF ArmagedonIntensywne
HIIT + Brzuch
SALA 1
17:30
18:30
Paulina
HIIT + BrzuchIntensywny
18:00
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:00
19:00
GRUPA 8
Początkująca
Pole DancePole Dance

WF Armagedon
SALA 2
18:15
19:15
Krzysztof
WF ArmagedonIntensywne

Bikini Fitness
SALA 1
18:30
19:30
Julia
Bikini FitnessIntensywne

Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:00
20:00
GRUPA 7
Początkująca
Pole DancePole Dance

Kalistenika
SALA 2
19:30
20:30
Marcel
KalistenikaIntensywne

WF Cycling
SALA 3
20:00
21:00
Julia
WF CyclingRowerowe
18:30
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:30
19:30
Grupa 1
Średniozaawansowana
Pole DancePole Dance

Zumba
SALA 1
18:30
19:30
Karolina
ZumbaTaneczne
Fitball
SALA 1
18:30
19:30
Kamila
FitballWzmacniające

Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:30
19:30
GRUPA 5
Początkująca
Pole DancePole Dance

Turbospalanie
SALA 2
18:30
19:30
Julia
TurbospalanieIntensywne
19:00
19:30
High Heels
SALA 1
19:30
20:30
SANDRA
High HeelsTaneczne

Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:30
20:30
GRUPA 2
Średniozaawansowana
Pole DancePole Dance
Pilates
SALA 1
19:30
20:30
Kamila
PilatesProzdrowotne

WF Cycling
SALA 3
19:30
20:30
Julia
WF CyclingRowerowe
Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:30
20:30
GRUPA 6
Początkująca
Pole DancePole Dance

Sexy Dance
SALA 1
19:30
21:00
Magda
Sexy DanceTaneczne

WF Cycling
SALA 3
20:30
21:30
Bartek/Paulina
WF CyclingRowerowe
20:00
20:30
WF Cycling
SALA 3
20:30
21:30
Julia
WF CyclingRowerowe
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:30
Tabata
SALA 2
08:30
09:30
Michał
TabataIntensywne
Stacje
SALA 2
08:30
09:30
Michał
StacjeIntensywny
Stacje
SALA 2
08:30
09:30
Michał
StacjeIntensywne
09:00
17:30
HIIT + Brzuch
SALA 1
17:30
18:30
Paulina
HIIT + BrzuchIntensywny
18:00
WF Armagedon
SALA 2
18:15
19:15
Krzysztof
WF ArmagedonIntensywne

Bikini Fitness
SALA 1
18:30
19:30
Julia
Bikini FitnessIntensywne
18:30
TMT
SALA 2
18:45
19:45
Paulina
TMTIntensywny

WF Armagedon
SALA 2
19:45
20:45
Krzysztof
Dla Początkujących
WF ArmagedonIntensywne
Turbospalanie
SALA 2
18:30
19:30
Julia
TurbospalanieIntensywne
19:00
19:30
Kalistenika
SALA 2
19:30
20:30
Marcel
KalistenikaIntensywne
20:00
20:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:00
Yoga
SALA 2
17:00
18:00
Piotr
YogaProzdrowotne
17:30
Zdrowy Kręgosłup
SALA 1
17:30
18:30
Krzysztof
Zdrowy KręgosłupProzdrowotne

Yoga
SALA 2
17:45
18:45
Piotr
YogaProzdrowotne
18:00
18:30
19:30
Pilates
SALA 1
19:30
20:30
Kamila
PilatesProzdrowotne
20:00

Wtorek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:30
WF Cycling
SALA 3
08:30
09:30
Michał
WF CyclingRowerowe
09:00
18:30
WF Cycling
SALA 3
18:45
19:45
Karolina
WF CyclingRowerowe
19:00
19:30
WF Cycling
SALA 3
19:30
20:30
Julia
WF CyclingRowerowe
20:00
WF Cycling
SALA 3
20:00
21:00
Julia
WF CyclingRowerowe
20:30
WF Cycling
SALA 3
20:30
21:30
Julia
WF CyclingRowerowe
WF Cycling
SALA 3
20:30
21:30
Bartek/Paulina
WF CyclingRowerowe
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:00
Pole Dance
SALA 3
Paulina
17:15
18:15
GRUPA 3
Początkująca
Pole DancePole Dance

Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:15
19:15
GRUPA 4
Początkująca
Pole DancePole Dance

Zumba
SALA 1
18:30
19:30
Karolina
ZumbaTaneczne
17:30
18:00
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:00
19:00
GRUPA 8
Początkująca
Pole DancePole Dance
18:30
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:30
19:30
Grupa 1
Średniozaawansowana
Pole DancePole Dance

Zumba
SALA 1
18:30
19:30
Karolina
ZumbaTaneczne
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:30
19:30
GRUPA 5
Początkująca
Pole DancePole Dance
19:00
Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:00
20:00
GRUPA 7
Początkująca
Pole DancePole Dance
19:30
High Heels
SALA 1
19:30
20:30
SANDRA
High HeelsTaneczne

Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:30
20:30
GRUPA 2
Średniozaawansowana
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:30
20:30
GRUPA 6
Początkująca
Pole DancePole Dance

Sexy Dance
SALA 1
19:30
21:00
Magda
Sexy DanceTaneczne
20:00
20:30

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:30
Piękna Sylwetka
SALA 1
17:30
18:30
Tomasz
Piękna SylwetkaWzmacniające
Trening ABT
SALA 1
17:30
18:30
Tomasz
Trening ABTWzmacniające
18:00
18:30
Aeroboks
SALA 1
18:30
19:30
Kamila
AeroboksWzmacniające

TMT
SALA 2
18:45
19:45
Paulina
TMTIntensywny

Brazylijskie Pośladki
SALA 1
19:45
20:45
Julia
Fitball
SALA 1
18:30
19:30
Kamila
FitballWzmacniające
19:00
19:30
20:00
20:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

No events available!

WF Cycling to szereg ćwiczeń w zmiennym tempie.

Trening na brazylijskie pośladki przy systematycznych ćwiczeniach daje sz

Przeznaczony dla osób chcących szybko spalić tkankę tłuszczową o

Taniec na rurze z elementami akrobatyki.

Kalistenika to ćwiczenia z masą własnego ciała.

Propozycja dla kobiet, które chcą odnaleźć w sobie kobiecość, poznać

Zdrowy Kręgosłup to program ćwiczeń polecany dla każdego bez wzgle

Zajęcia są prowadzone w rytm muzyki, a poziom trudności ćwiczeń moż

Trening mający przygotować trenującego do biegu OCR.

Yoga niesie ze sobą wiele korzyści dla naszego ciała i umysłu.

System ćwiczeń fizycznych, którego celem jest rozciągnięcie i uelastyc

W szybkim tempie możesz pozbyć się zbędnych kilogramów i cieszyć się

Przeznaczony dla osób chcących szybko spalić tkankę tłuszczową o

Ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm latynoskiej muzyki.

Kalistenika to ćwiczenia z masą własnego ciała.

ABT ma na celu wymodelowanie i wzmocnienie dolnych partii ciała, czyli brz

Turbo spalanie pozwala spalić nawet 600 kcal w ciągu jednego treningu.

Ćwiczenia ze stepem wykonuje się w sposób dynamiczny, w rytm muzyki.

Taniec na wysokim obcasie.

Trening modelujący składa cię z lekkich ćwiczeń siłowych.

Bardzo intensywny trening, podczas którego wykonujemy ćwiczenia przez 30

Powstał po to, aby stosunkowo szybko i widocznie podkreślić atuty kobiec