Image Alt

WORKOUT & FITNESS

Zajęcia Grupowe

Posiadamy bogaty grafik zajęć grupowych, które są prowadzone przez instruktorów których zadaniem jest czuwanie nad zdrowiem uczestników oraz motywowanie do przekraczania swoich granic. WF to ponad 30 godzin zajęć w tygodniu!

Grafik Zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:30
WF Cycling
SALA 3
08:30
09:30
Michał
WF CyclingRowerowe
Stacje
SALA 2
08:30
09:30
Michał
StacjeIntensywny
WF Cycling
SALA 3
08:30
09:30
WF CyclingRowerowe
09:00
Pole Dance
SALA 3 Natalia
09:00
10:00
GRUPA Podstawowa
Pole DancePole Dance
09:30
12:00
WF Armagedon
SALA 2
12:00
13:00
Krzysztof
WF ArmagedonIntensywne
12:30
16:00
Pole Dance
SALA 3 Natalia
16:00
17:00
DLA DZIECI GRUPA 1
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3 Natalia
16:00
17:00
DLA DZIECI GRUPA 2
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3 Natalia
16:00
17:00
DLA DZIECI GRUPA 3
Pole DancePole Dance
16:30
17:00
Pole Dance
SALA 3 Natalia
17:00
18:00
GRUPA 2
Pole DancePole Dance

Yoga
SALA ul. KUTRZEBY 13
17:45
18:45
Piotr
YogaProzdrowotne

Zdrowy Kręgosłup
SALA 1
17:45
18:45
Krzysztof
Zdrowy KręgosłupProzdrowotne

Pole Dance
SALA 3 Natalia
18:00
19:00
GRUPA 3
Pole DancePole Dance

Aeroboks
SALA 1
18:30
19:30
Kamila
AeroboksWzmacniające

WF Cycling
SALA 3
19:00
20:00
Karolina
WF CyclingRowerowe

Bikini Fitness
SALA 1
19:30
20:30
Julia
Bikini FitnessIntensywne

WF Armagedon
SALA 2
19:30
20:30
Krzysztof
Dla Początkujących
WF ArmagedonIntensywne
Pole Dance
SALA 3
Paulina
17:00
18:00
GRUPA 3
Początkująca
Pole DancePole Dance

Trening ABT
SALA 1
17:30
18:30
Tomasz
Trening ABTWzmacniające

Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:00
19:00
GRUPA 4
Początkująca
Pole DancePole Dance

Zumba
SALA 1
18:30
19:30
Karolina
ZumbaTaneczne

WF Cycling
SALA 3
19:00
20:00
Julia
WF CyclingRowerowe

Pilates
SALA 1
19:30
20:30
Kamila
PilatesProzdrowotne

Yoga
SALA 2 YOGA KUNDALINI
20:00
21:00
Alicja
YogaProzdrowotne
Pole Dance
SALA 3
Paulina
17:00
18:00
GRUPA 7
Początkująca
Pole DancePole Dance
17:30
Piękna Sylwetka
SALA 1
17:30
18:30
Tomasz
Piękna SylwetkaWzmacniające

Pole Dance
SALA 3 Natalia
17:30
18:30
GRUPA 1
Pole DancePole Dance
HIIT + Brzuch
SALA 1
17:30
18:30
Paulina
HIIT + BrzuchIntensywny

Pole Dance
SALA 3 Natalia
17:30
18:30
GRUPA 4
Pole DancePole Dance
18:00
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:00
19:00
GRUPA 8
Początkująca
Pole DancePole Dance

Brazylijskie Pośladki
SALA 1
18:30
19:30
Julia
18:30
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:30
19:30
Grupa 1
Podstawowa
Pole DancePole Dance

Zumba
SALA 1
18:30
19:30
Karolina
ZumbaTaneczne
Fitball
SALA 1
18:30
19:30
Kamila
FitballWzmacniające

Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:30
19:30
GRUPA 5
Początkująca
Pole DancePole Dance

Turbospalanie
SALA 2
18:30
19:30
Julia
TurbospalanieIntensywne
19:00
19:30
High Heels
SALA 1
19:30
20:30
SANDRA
High HeelsTaneczne

Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:30
20:30
GRUPA 2
Średniozaawansowana
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:30
20:30
GRUPA 6
Początkująca
Pole DancePole Dance

Sexy Dance
SALA 1
19:30
21:00
Magda
Sexy DanceTaneczne

WF Cycling
SALA 3
20:30
21:30
Bartek
WF CyclingRowerowe
Kalistenika
SALA 2
19:30
20:30
Marcel
KalistenikaIntensywne

WF Cycling
SALA 3
19:30
20:30
Julia
WF CyclingRowerowe
20:00
20:30
WF Cycling
SALA 3
20:30
21:30
Julia
WF CyclingRowerowe
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:30
Stacje
SALA 2
08:30
09:30
Michał
StacjeIntensywny
09:00
12:00
WF Armagedon
SALA 2
12:00
13:00
Krzysztof
WF ArmagedonIntensywne
12:30
17:30
HIIT + Brzuch
SALA 1
17:30
18:30
Paulina
HIIT + BrzuchIntensywny
18:00
18:30
Turbospalanie
SALA 2
18:30
19:30
Julia
TurbospalanieIntensywne
19:00
19:30
Bikini Fitness
SALA 1
19:30
20:30
Julia
Bikini FitnessIntensywne

WF Armagedon
SALA 2
19:30
20:30
Krzysztof
Dla Początkujących
WF ArmagedonIntensywne
Kalistenika
SALA 2
19:30
20:30
Marcel
KalistenikaIntensywne
20:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:30
Yoga
SALA ul. KUTRZEBY 13
17:45
18:45
Piotr
YogaProzdrowotne

Zdrowy Kręgosłup
SALA 1
17:45
18:45
Krzysztof
Zdrowy KręgosłupProzdrowotne
18:00
18:30
19:30
Pilates
SALA 1
19:30
20:30
Kamila
PilatesProzdrowotne

Yoga
SALA 2 YOGA KUNDALINI
20:00
21:00
Alicja
YogaProzdrowotne
20:00
20:30

Wtorek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:30
WF Cycling
SALA 3
08:30
09:30
Michał
WF CyclingRowerowe
WF Cycling
SALA 3
08:30
09:30
WF CyclingRowerowe
09:00
19:00
WF Cycling
SALA 3
19:00
20:00
Karolina
WF CyclingRowerowe
WF Cycling
SALA 3
19:00
20:00
Julia
WF CyclingRowerowe
19:30
WF Cycling
SALA 3
19:30
20:30
Julia
WF CyclingRowerowe
20:00
20:30
WF Cycling
SALA 3
20:30
21:30
Julia
WF CyclingRowerowe
WF Cycling
SALA 3
20:30
21:30
Bartek
WF CyclingRowerowe
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09:00
Pole Dance
SALA 3 Natalia
09:00
10:00
GRUPA Podstawowa
Pole DancePole Dance
09:30
16:00
Pole Dance
SALA 3 Natalia
16:00
17:00
DLA DZIECI GRUPA 1
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3 Natalia
16:00
17:00
DLA DZIECI GRUPA 2
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3 Natalia
16:00
17:00
DLA DZIECI GRUPA 3
Pole DancePole Dance
16:30
17:00
Pole Dance
SALA 3 Natalia
17:00
18:00
GRUPA 2
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3
Paulina
17:00
18:00
GRUPA 3
Początkująca
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3
Paulina
17:00
18:00
GRUPA 7
Początkująca
Pole DancePole Dance
17:30
Pole Dance
SALA 3 Natalia
17:30
18:30
GRUPA 1
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3 Natalia
17:30
18:30
GRUPA 4
Pole DancePole Dance
18:00
Pole Dance
SALA 3 Natalia
18:00
19:00
GRUPA 3
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:00
19:00
GRUPA 4
Początkująca
Pole DancePole Dance

Zumba
SALA 1
18:30
19:30
Karolina
ZumbaTaneczne
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:00
19:00
GRUPA 8
Początkująca
Pole DancePole Dance
18:30
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:30
19:30
Grupa 1
Podstawowa
Pole DancePole Dance

Zumba
SALA 1
18:30
19:30
Karolina
ZumbaTaneczne
Pole Dance
SALA 3
Paulina
18:30
19:30
GRUPA 5
Początkująca
Pole DancePole Dance
19:00
19:30
High Heels
SALA 1
19:30
20:30
SANDRA
High HeelsTaneczne

Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:30
20:30
GRUPA 2
Średniozaawansowana
Pole DancePole Dance
Pole Dance
SALA 3
Paulina
19:30
20:30
GRUPA 6
Początkująca
Pole DancePole Dance

Sexy Dance
SALA 1
19:30
21:00
Magda
Sexy DanceTaneczne
20:00
20:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17:30
Piękna Sylwetka
SALA 1
17:30
18:30
Tomasz
Piękna SylwetkaWzmacniające
Trening ABT
SALA 1
17:30
18:30
Tomasz
Trening ABTWzmacniające
18:00
18:30
Aeroboks
SALA 1
18:30
19:30
Kamila
AeroboksWzmacniające
Fitball
SALA 1
18:30
19:30
Kamila
FitballWzmacniające
Brazylijskie Pośladki
SALA 1
18:30
19:30
Julia
19:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!

Taniec na rurze z elementami akrobatyki.

Trening mający przygotować trenującego do biegu OCR.

Trening na brazylijskie pośladki przy systematycznych ćwiczeniach daje sz

System ćwiczeń fizycznych, którego celem jest rozciągnięcie i uelastyc

Ćwiczenia ze stepem wykonuje się w sposób dynamiczny, w rytm muzyki.

Kalistenika to ćwiczenia z masą własnego ciała.

Kalistenika to ćwiczenia z masą własnego ciała.

Przeznaczony dla osób chcących szybko spalić tkankę tłuszczową o

Taniec na wysokim obcasie.

WF Cycling to szereg ćwiczeń w zmiennym tempie.

Bardzo intensywny trening, podczas którego wykonujemy ćwiczenia przez 30

Zajęcia są prowadzone w rytm muzyki, a poziom trudności ćwiczeń moż

Yoga niesie ze sobą wiele korzyści dla naszego ciała i umysłu.

Ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm latynoskiej muzyki.

ABT ma na celu wymodelowanie i wzmocnienie dolnych partii ciała, czyli brz

Powstał po to, aby stosunkowo szybko i widocznie podkreślić atuty kobiec

Trening modelujący składa cię z lekkich ćwiczeń siłowych.

Turbo spalanie pozwala spalić nawet 600 kcal w ciągu jednego treningu.

Zdrowy Kręgosłup to program ćwiczeń polecany dla każdego bez wzgle

Propozycja dla kobiet, które chcą odnaleźć w sobie kobiecość, poznać