Czym jest WF?

WF Kostrzyn,to nowo otwarty, nowoczesny klub fitness posiadający sprzęt najwyższej światowej klasy. Nadajemy trendy łącząc świeże spojrzenie na branże fitness oraz wielką miłość i pasję do sportu i zdrowego trybu życia. Naszym celem jest pomaganie ludziom w poznawaniu siebie i przekraczaniu swoich granic, które według nas nie istnieją.

Jesteśmy po to aby pomóc Ci aktywnie żyć

Na dobrą formę składa się masa czynników. Najważniejszym z nich jest chęć zmiany. Zacznij z nami już dziś.

Odpowiedni dobór ćwiczeń

88

Zbilansowana dieta

98

Wykwalifikowani doradcy

93

Nasi trenerzy

Michał Matysiak
Michał Matysiak Manager, Trener Personalny
Karolina Jankowska
Karolina JankowskaInstruktor fitness
Od 7 lat instruktor Zumba Fitness i Zumba Kids. Każdy kto był chociaż raz na Jej zajęciach chce więcej… Ta drobna osoba zaraża energią, uśmiechem i blaskiem. Sprawia, że zumba wydaje się być dla każdego. Porywa w rytm zumbowej nuty, dostarcza całe zapasy endorfin, a wszyscy uczestnicy bawią się doskonale. Trzeba przyznać – oczarowuje swoją osobą, ruchem, kobiecością, pazurem i delikatnością.
Julia Śmielewicz
Julia ŚmielewiczInstruktor fitness
Sport jest moją pasją od najmłodszych lat. Jestem ambitną dziewczyną, która pomimo młodego wieku ma na swoim koncie ukończony kurs na trenera personalnego oraz certyfikat ukończenia kursu na modelowanie pośladków. Moim celem jest dalej rozwijać się i kształcić w tym kierunku, gdyż sprawia mi to dużo radości i motywuje do dalszej pracy.
Tomasz Pajor
Tomasz PajorTrener Personalny
Na co dzień osoba sympatyczna, towarzyska oraz bardzo wymagająca. Kulturystyka jest jego pasją od 20 lat. Czynny zawodnik federacji IFBB, z sukcesami na scenie.

W pracy kładzie duży nacisk na technikę wykonywanych ruchów. Chodząca encyklopedia pod względem prawidłowego żywienia oraz ekspert w metamorfozach.

Krzysztof Cieśla
Krzysztof CieślaTrener Personalny
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Akademii Mistrzostwa Sportowego. Magister wychowania fizycznego w specjalizacji Fitness, Trener personalny, instruktor fitness, trener OCR. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu prawidłowego funkcjonowania układu ruchu człowieka. Specjalista w dziedzinie treningu medycznego. Z zamiłowania sympatyk sportów sylwetkowych, biegów OCR, piłki nożnej oraz ogólnie pojętego aktywnego trybu życia.

Renata Maruszewska
Renata MaruszewskaInstruktor fitness
Według plebiscytu Gazety Lubuskiej najpopularniejszy Trener roku w Gorzowie Wlkp. I powiecie gorzowskim.

Według nas najbardziej zakręcona osoba na świecie, pełna optymizmu i pozytywnej energii. Zaskakuje na każdych zajęciach

Kamila Gazińska
Kamila GazińskaInstruktor fitness
Instruktorka fitness z zamiłowania. Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i dobrego humoru perfekcjonistka. Jest wymagająca, mobilizuje do wysiłku i przykłada uwagę do techniki, ale w zamian gwarantuje potężną dawkę endorfin.

Różnorodność ćwiczeń, dynamiczne tempo i energetyczna atmosfera nie pozwalają się nudzić na jej zajęciach.

Dlaczego Workout & Fitness?

 • Obszerny wybór sprzętu

 • Dostępność 7 dni w tygodniu

 • Fit Bar

 • Wykwalifikowany personel

 • Świetna atmosfera

 • Dostępni trenerzy personalni

 • Lokalizacja w centrum

 • Bezpłatny parking

 • Szatnia + prysznice

 • Sauna

 • Treningi indywidualne

 • Zajęcia grupowe